Casa Julian-Inn

Το Casa Julian-Inn Μαδρίτη απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Στάδιο Μετροπολιτάνο και περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Casa de Campo. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία διαθέτει σαλόνι με ντουλάπι, και παρέχει σύγχρονες ανέσεις, όπως τηλεόραση. Αυτό το κατάλυμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει κουζίνα και όλα τα απαραίτητα είδη, όπως ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει περίπου 11 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Atocha. Συνεδριακό Κέντρο Μαδρίτης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Μαδρίτης Barajas που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το Casa Julian-Inn, και ο σταθμός λεωφορείων Fin De Semana βρίσκεται σε απόσταση μόνο 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Julian-Inn Μαδρίτη
Habitacion Privada Alameda De Osuna
Τιμή μόνο για κινητά

Habitacion Privada Alameda De Osuna

6.8
Ευχάριστο 110 σχόλια
2.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 40 USD 36
ανά νύχτα
Habitacion Alameda De Osuna Madrid Aeropuerto
Τιμή μόνο για κινητά

Habitacion Alameda De Osuna Madrid Aeropuerto

6.7
Ευχάριστο 73 σχόλια
2.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 41 USD 37
ανά νύχτα
Habitacion Individual Alameda De Osuna
Τιμή μόνο για κινητά

Habitacion Individual Alameda De Osuna

6.9
Ευχάριστο 37 σχόλια
2.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 42 USD 38
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Chamartín train station
    11 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Δωμάτιο με θυρίδες

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Αυτόματοι πωλητές
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Casa Julian-Inn;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Casa Julian-Inn περιλαμβάνουν Centro Comercial Plenilunio, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Casa Julian-Inn;
      Η τιμή κράτησης στο το Casa Julian-Inn θα είναι 71€.
    • Πώς πληρώνω στο το Casa Julian-Inn;
      Το Casa Julian-Inn δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • Maestro
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν El 23 Restaurante και La Glorieta και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Chamartín train station
    11 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Julian-Inn Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο